KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15696241
nr 1569 6241
Signe Barth
(1895-1982), Sverige
Oljemålning, Kvinna. Signerad, daterad -33. Olja på pannå, 41x35 cm, yttermått inklusive ram: 46x40 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 oktober 2023
kl 20:17:52
8/10 20:02:33
Signe Barth
Läs mer om Signe Barth